Co nowego od firmy Novitus? 2 ciekawe kasy fiskalne: Nano II Online i Link Online

Kasy fiskalne Novitus - Link Online i Nano II Online

Ostatnio poruszaliśmy temat z zakresu peryferyjnych technologii sprzedaży – pora więc wrócić do urządzeń rejestrujących. Zwłaszcza, że jest do czego! Przedsiębiorcy szukający odpowiedniej kasy fiskalnej dla swojej firmy mają do dyspozycji dwie nowe propozycje marki Novitus. Modele Nano II Online i Link Online gwarantują współpracę z CRK, a przy tym oferują atrakcyjne rozwiązania, korzystne dla różnych typów działalności handlowych i usługowych. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Link Online, czyli coś dla stacjonarnych

Na początek urządzenie rejestrujące dla przedsiębiorców, który raczej nie zamierzają się z nim przemieszczać. Ale choć kasa fiskalna Novitus Link Online przeznaczona jest dla punktów handlowych i usługowych, w rzeczywistości posiada naprawdę nieduże wymiary i ergonomiczną konstrukcję. Dzięki temu odnajdzie się nawet na niedużych stanowiskach sprzedaży, a co więcej – podkreśli ich estetykę atrakcyjnym designem (dostępnym w paru wersjach kolorystycznych). Z drugiej strony – mimo swej prostoty i małych gabarytów – model firmy Novitus oferuje różne, praktyczne rozwiązania. Wśród nich z pewnością warto wyszczególnić opcję zaprogramowania bazy towarowej do 20 000 pozycji PLU, czyli dość sporej jak na model z tego segmentu kas fiskalnych. W związku z tym Link Online nada się również do działalności z bogatszym asortymentem. Tym bardziej, że oferuje szereg portów komunikacyjnych, jak złącze szuflady kasjerskiej, RS-232, 3 typu USB oraz interfejs Ethernet, do zastosowania w ramach sieci LAN. W rezultacie umożliwia współpracę z rozmaitymi urządzeniami peryferyjnymi w ramach szerszego systemu sprzedaży – także bezprzewodową, bowiem Link Online z łatwością rozbudujemy o opcje Bluetooth, WiFi czy GSM. Z podobnych udogodnień skorzystamy również przy transmisji niezbędnych danych do CRK. Urządzenie rejestrujące marki Novitus jest dodatkowo wyposażone w wydajny mechanizm drukujący, intuicyjną klawiaturę z programowalnymi przyciskami funkcyjnymi i mocne podzespoły. Ponadto, współpracuje z dedykowaną aplikacją NoviCloud, umożliwiającą m.in. zarządzanie opcjami kasy online z każdego miejsca z dostępem do internetu czy przechowywanie ważnej dokumentacji w chmurze.

Nano II Online, czyli coś dla mobilnych

Jeśli jednak szukacie urządzenia rejestrującego ściśle do takich zadań, jak usługi z dojazdem do klientów, sprzedaż obwoźna bądź innych działań o charakterze mobilnym – warto zwrócić uwagę na model Novitus Nano II Online. Nie tylko dlatego, że kolejna udana wersja cenionej kasy fiskalnej (po Nano E i Nano Online). Zasadniczo jednak z tego powodu, że stanowi połączenie wielu atrakcyjnych cech i rozwiązań – zarówno charakterystycznych dla przenośnych technologii sprzedaży, jak i takich, które okażą się skuteczne w punktach handlowych i usługowych. Oczywiście jedną z istotniejszych cech tego modelu jest kompaktowa, poręczna konstrukcja, sprawdzająca się podczas pracy w terenie oraz transportu. Jednak za ergonomią, wysoką jakością wykonania oraz eleganckim designem kryje się znacznie więcej możliwości. Należy choćby wspomnieć o rozwiązaniach WiFi i Ethernet, które w przypadku tego modelu marki Novitus należą do standardowych zasobów. Ma to istotne znaczenie w kwestii wyboru zarówno metody transmisji danych do CRK, jak i sposobu współpracy Nano II Online z urządzeniami peryferyjnymi. Naturalnie, kasa online dostarcza też innych standardów komunikacyjnych, np. RS-232 i USB. Ponadto, zapewnia łatwą instalację rolki papieru termicznego, posiada wygodną w obsłudze klawiaturę (odporną na wnikanie brudu i wilgoć) i także umożliwia zaprogramowanie do 20 000 pozycji w bazie towarowej. Dodatkowo, w przypadku przenośnej kasy online Novitus skorzystamy z funkcji rejestrowania usług czasowych, rozliczania opakowań zwrotnych bądź sprzedaży biletów. A gdy nastąpi brak dostępu do źródła zasilania sieciowego – istnieje możliwość wsparcia ciągłości pracy przez wbudowany akumulator.

1 thought on “Co nowego od firmy Novitus? 2 ciekawe kasy fiskalne: Nano II Online i Link Online

  1. Link Online przedstawia się naprawdę ciekawie, taka nieoczywista kasa fiskalna, z pozoru prosta, niższy segment, z bliska – dobre parametry itd. No ale ja jestem wiernym fanem Nano i użytkownikiem mobilnych technologii 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *