Charakterystyka kasy Posnet Mobile HS EJ

Posnet Mobile HS EJ

Od czego zależy wybór odpowiedniego urządzenia fiskalnego? Z pewnością od charakteru naszego przedsiębiorstwa. Jeśli posiadamy dużą firmę lub planujemy jej rozrost, właściwy okaże się zakup drukarki rejestrującej, która zazwyczaj posiada większe parametry, odpowiednie do zarządzania szerokim asortymentem. Jeśli zaś nasza oferta nie jest rozbudowana, a przy tym dodatkowo prowadzimy działalność mobilną – zdecydowanie powinniśmy sięgnąć po kasę fiskalną. Kasę niedużą, lekką, poręczną i zarazem nowoczesną. Taką jak na przykład Posnet Mobile HS EJ.

Mała, czyli praktyczna

To, co zdecydowanie wyróżnia ten model, to jego wielkość oraz ciężar. Obudowa kasy zamyka się w wymiarach 86 x 158 x 46 mm, natomiast jej waga wynosi zaledwie 400 g. To zdecydowanie doskonały partner do prowadzenia handlu obwoźnego – urządzenie świetnie leży w dłoniach, jak również mieści się w samochodowym schowku, damskiej torebce, a nawet w kieszeni. Istnieje również możliwość zastosowania specjalnego pokrowca, który dodatkowo ułatwia obsługę Mobile HS EJ w terenie. Oczywiście, nie oznacza to, że model marki Posnet nie znajdzie zastosowania w sprzedaży stacjonarnej. Wręcz przeciwnie – zapewni komfort przebiegu transakcji także na stanowisku pracy o bardzo ograniczonej przestrzeni.

Niepozorna? Pozory mylą…

Jeżeli ktoś myśli, że tak mała kasa fiskalna jest z góry skazana na słabsze rozwiązania i mniejszą funkcjonalność, to jest zwyczajnie w błędzie. Mobile HS EJ zaskakuje możliwościami, jakie w niej drzemią. Przede wszystkim, urządzenie pozwala na zapis elektronicznej kopii paragonów – a więc posiada jedną z najnowocześniejszych opcji, jakimi dysponują dzisiejsze technologie sprzedaży. Dane w formie cyfrowej to znaczne udogodnienie względem obowiązujących przepisów, kosztów eksploatacji kasy, a także przechowywania informacji o zarejestrowanych transakcjach. Co więcej, model marki Posnet posiada wydajny akumulator, który zapewni nam wydruk aż 50 000 paragonów bez konieczności zasilania sieciowego. Kolejne udogodnienia, to możliwość użycia ładowarki samochodowej oraz niezwykle prosta instalacja rolki papieru. Tak więc Mobile HS EJ zdecydowanie nie pozostaje w tyle w stosunku do innych, współczesnych kas fiskalnych.

Więcej o kasach fiskalnych Posnet Mobile -> www.posnet-mobile.pl

2 thoughts on “Charakterystyka kasy Posnet Mobile HS EJ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *