Mobilna drukarka od firmy Novitus

Novitus Deon E - mała drukarka fiskalna

XXI wiek i nieustający rozwój technologiczny to nowe możliwości, ale i nowe oczekiwania. Branża fiskalna owocuje licznymi urządzeniami, odpowiadającymi na aktualne zapotrzebowania użytkowników. W rezultacie, podatnik ma przed sobą szeroki wybór modeli, różniących się pod względem parametrów, dostępnych opcji i rozwiązań konstrukcyjnych.
Istnieją również takie, które godzą poszczególne aspekty, gwarantując wysoką jakość świadczenia usług handlowych. Przykład? Deon E, drukarka rejestrująca marki Novitus – firmy od lat cieszącej się dużym uznaniem wśród polskich przedsiębiorców.

Nieduża i nowoczesna

Niezaprzeczalnym atutem urządzenia jest jego wielkość. Drukarka zawiera się w wymiarach 94 x 58 x 229 mm, a ponadto waży zaledwie 650 g. Nic więc dziwnego, że wyróżnia się na tle innych modeli, które zwykle kojarzą się z pracą stacjonarną. Deon E to świetne rozwiązanie dla handlu mobilnego: dobrze leży w dłoniach, z łatwością mieści się w samochodowym schowku i zapewnia przyjemność obsługi, zwłaszcza, jeśli znajduje się w przeznaczonym dla niego pokrowcu.

W parze z praktyczną i ergonomiczną konstrukcją idą atrakcyjne i nowoczesne rozwiązania. Drukarka wyposażona jest w elektroniczną kopię paragonów – zatem wszystkie niezbędne informacje o zarejestrowanych transakcjach umieszczane są nie na dodatkowej rolce, tylko karcie pamięci SD. To duże udogodnienie, które pozwala uniknąć konieczności gromadzenia wielu papierowych wydruków, oszczędzić na materiałach eksploatacyjnych oraz w łatwy i szybki sposób zarchiwizować dane na komputerze, pendrivie, płycie DVD lub innym nośniku.

Pojemna baza towarowa

Małe gabaryty nie oznaczają małych możliwości – pamiętajmy, że ten model to wciąż drukarka fiskalna. Co za tym idzie? Choćby fakt, że Novitus Deon E obsługuje dość pojemną, zdefiniowaną wcześniej za pomocą programu sprzedażowego, bazę towarową rzędu 150 000 PLU. Dlatego z powodzeniem odnajdzie się w różnych rodzajach działalności – zarówno w punkcie handlowym (także na stanowisku pracy o niewielkiej przestrzeni), jak i w sprzedaży mobilnej, przy ograniczonej i rozbudowanej ofercie.

Wysoka wytrzymałość

Kolejna, godna uwagi cecha modelu marki Novitus to wytrzymałość. Świadczy o tym alfanumeryczna, intuicyjna w obsłudze klawiatura, której przyciski zostały wykonane z sylikonu. Rozwiązanie to skutecznie zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym zalaniem i gwarantuje długotrwałą, niezawodną pracę. Warto przy okazji dodać, że klawiatura zawiera przyciski funkcyjne, umożliwiające łatwy dostęp do istotnych funkcji (jak wykonanie raportu dobowego lub miesięcznego) oraz menu drukarki.

Czytaj więcej ->  http://www.rozwiazania-systemowe.pl/artykuly/drukarka-fiskalna-novitus-deon-e/

2 thoughts on “Mobilna drukarka od firmy Novitus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *