Atrakcyjne rozwiązania drukarek fiskalnych na przykładzie nowego modelu Posnet Thermal XL2 Online

Posnet Thermal XL2 Online - stacjonarna drukarka fiskalna online

Jedną z podstawowych różnic między kasami i drukarkami rejestrującymi jest to, że pierwsze do prawidłowego funkcjonowania nie wymagają współpracy z komputerem i odpowiednim programem sprzedażowym. Ale mimo tej „samowystarczalności”, wielu przedsiębiorców decyduje się właśnie na drugi z wymienionych rodzajów technologii handlowych – choćby z uwagi na wyższe konkretne parametry oraz inne możliwości. Dodatkowo, siłą rzeczy z coraz większym zainteresowaniem spotykają się urządzenia kompatybilne z nowym systemem fiskalizacji. Pod tymi względami ciekawie prezentuje się drukarka rejestrująca od Posnet, czyli model Thermal XL2 Online. A co dokładnie ma w zanadrzu?

Drukarka fiskalna przygotowana do najnowszych standardów prawno-technicznych

Na rynku technologii sprzedaży obecną są bardzo zróżnicowane urządzenia rejestrujące – tańsze i droższe, prostsze i bardziej zaawansowane, do pracy stacjonarnej lub mobilnej itd. Jednak wszystkie one znajdują się w obliczu poważnych, generalnych zmian, jakie wprowadza system fiskalizacji online. W związku z tym, oprócz modernizacji dotychczasowych, popularnych modeli, powstają również całkowicie nowe, gotowe sprostać wdrażanym standardom prawnym oraz technicznym. W końcu standardy, o jakich mowa – choć wprowadzane stopniowo – mają finalnie dotyczyć wszystkich działalności ewidencjonujących sprzedaż towarów lub usług. A pewne przedsiębiorstwa zostały objęte obowiązkiem wcześniejszego rozpoczęcia pracy z użyciem modeli online.

Bez względu na to, czy chodzi o wybór, czy konieczność – dobrą propozycją dla takich podatników jest nowa drukarka rejestrująca od Posnet. Thermal XL2 Online, na co wskazuje już sama nazwa urządzenia, zapewnia rozwiązania zgodne ze specyfiką wspomnianego systemu fiskalizacji. Przede wszystkim więc umożliwia internetową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas i automatyczną transmisję do tego miejsca wymaganych danych (odnośnie ewidencji obrotu, wystawianych paragonów czy wykonywanych przeglądów technicznych). Przy tej okazji warto zahaczyć o atrakcyjną funkcjonalność Thermal XL2 Online i zaznaczyć, że połączenie to może się odbywać na 3 sposoby:

  • użycie portu USB i podłączenie drukarki do komputera, który ma dostęp do internetu
  • połączenie z siecią za pomocą portu LAN
  • wykorzystanie opcjonalnego modułu Wi-Fi, co zapewni komunikację bezprzewodową

Jednym słowem, nowa drukarka fiskalna od Posnet umożliwia nie tylko uzyskanie podstawowych rozwiązań, wynikających z charakteru pracy systemu online, ale również wybór najdogodniejszej opcji w tym zakresie, tak, aby jak najlepiej dopasować technologię sprzedaży do potrzeb użytkownika i firmy. Należy też dodać, że Posnet Thermal XL2 Online oczywiście jest wyposażona w pamięć chronioną (przechowującą kopie paragonów w formie cyfrowej).

Mnogość atrakcyjnych rozwiązań w modelu Posnet Thermal XL2 Online

Oczywiście „zgodność z online” to nie jedyny powód, dla którego warto zainteresować się opisywaną drukarką fiskalną. Urządzenie ma wiele do zaoferowania, zarówno w kwestii parametrów użytkowych i dostępnych funkcji, jak i pod względem konstrukcyjnym. Zacznijmy więc od tego, że Thermal XL2 Online oferuje wybór spośród kilku wariantów montażowych przejrzystego wyświetlacza. W połączeniu z faktem, że drukarka ma nieduże wymiary oraz może działać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, stwarza znakomite warunki do aranżacji stanowiska pracy – w trosce o komfort przedsiębiorcy i jego klientów. Dodatkowo, Thermal XL2 Online cechuje elegancki, stonowany design, pasujący do różnych wystrojów wnętrz.

Co oprócz tego? Drukarka fiskalna od Posnet umożliwia współpracę z pokaźną bazą towarową, o maksymalnej pojemności wynoszącej 250 000 pozycji PLU. Ponadto, charakteryzuje się szybkim (47 linii na sekundę!), wydajnym wystawianiem paragonów, faktur VAT oraz innych, niefiskalnych dokumentów. Co więcej, w zakresie technologii wydruku pozwala na różnorodną konfigurację – mowa m.in. o umieszczaniu NIP-u klienta, kodu kreskowego bądź logotypu działalności czy też o formatowaniu czcionek. Należy też jeszcze raz podkreślić korzystne standardy komunikacyjne (do działania z innymi urządzeniami) i prostą obsługę. Dlatego kolejna drukarka fiskalna Posnet, z popularnej linii Thermal, wydaje się kontynuować atrakcyjny trend kojarzony z solidnym wykonaniem, rozbudowaną funkcjonalności i zastosowaniem nawet w wymagających przedsiębiorstwach.

1 thought on “Atrakcyjne rozwiązania drukarek fiskalnych na przykładzie nowego modelu Posnet Thermal XL2 Online

  1. imo: zdecydowanie jedno z najlepszych urządzeń fiskalnych na rynku – tak uważałem „przed onlinem” i myślę, że „po” jego wejściu też tak będzie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *