Drukarka dla poważnych przedsiębiorców

Novitus HD - drukarka fiskalna dla poważnych przedsiębiorców

Jeżeli prowadzimy nieduży punkt handlowy lub działalność mobilną z ograniczoną ofertą, do ewidencjonowania sprzedaży wystarczy nam kasa fiskalna. W przypadku rozbudowanej firmy o bogatym asortymencie, sytuacja ulega zmianie – potrzebujemy drukarki rejestrującej, czyli urządzenia o znacznie wyższych parametrach, odpornego na jeszcze intensywniejszą eksploatację, przygotowanego do większego natężenia ruchu. Modele takie jak Novitus HDzapewniają efektywność zarządzania nawet szczególnie rozwiniętymi przedsiębiorstwami.

Rekordowa ilość miejsc towarowych

Pojemność obsługiwanej bazy towarowej to coś, czym z pewnością model marki Novitus może się pochwalić. Wynosi ona aż 100 000 000 PLU! Dzięki takim parametrom nie musimy się martwić, że nie uda nam się wprowadzić wszystkich produktów. Urządzenie zapewnia w tym względzie maksymalny komfort, zarówno mniejszym przedsiębiorstwom, jak i tym, które stawiają na rozwój działalności i poszerzanie oferty.

Mechanizm drukujący marki Citizen

Udogodnienia związane z technologią wydruku w modelu HD E zaczynają się już wcześniej – na opcji zapisu elektronicznej kopii paragonów. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie korzysta tylko z jednej rolki, której długość może wynosić nawet 100 m. Ponadto, wystawianie paragonów może się odbywać przy użyciu papieru o szerokości 57 mm lub 80 mm. Co więcej, drukarka pozwala umieścić na dowodzie sprzedaży:

  • NIP klienta
  • dowolną grafikę (np. logo naszego przedsiębiorstwa)
  • kody 2D

Warto również dodać, że Novitus HD E wystawia paragony, faktury VAT oraz inne dokumenty niefiskalne z prędkością aż 47 linii/s, co znacznie usprawnia obsługę nabywców. Tym bardziej, że mechanizm szybko i precyzyjnie odcina wszystkie wydruki.

Nowoczesny wyświetlacz

Model marki Novitus został wyposażony w wysokiej klasy, obszerny i kolorowy ekran TFT 4,3”, pracujący w rozdzielczości 480 x 272 piksele. Wyświetlacz nie tylko zapewnia stały dostęp do wszystkich informacji o przebiegu transakcji (także w gorszych warunkach oświetleniowych), ale również zmianę „skórki” i emitowanie filmów reklamowych. Dodatkowo, występuje w 2 wariantach konstrukcyjnych:

  • obrotowy, zintegrowany z obudową urządzenia
  • wolnostojący

W ten sposób ekran nie tylko umożliwia dostosowanie stanowiska pracy do własnych potrzeb, ale również korzystnie wpływa na atrakcyjność świadczonych usług oraz promocję naszej firmy.

3 thoughts on “Drukarka dla poważnych przedsiębiorców

  1. Chyba nie na moją kieszeń, ale też na pewno nie na moje potrzeby 😛 przy mojej niedużej działalności milion PLU to zdecydowanie za dużo 😛 ale fakt, parametry urządzenia robią wrażenie tak ogólnie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *