Kasy fiskalne firmy Posnet — Bingo HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Jedną z firm, która od wielu lat zaopatruje polskich przedsiębiorców w wysokiej jakości urządzenia fiskalne, jest firma Posnet. Modele tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością, a w dodatku – ciekawym, nowoczesnym designem. Godząc te aspekty, stają się częstym wyborem sprzedawców prowadzący różnego typu działalności. Przykładem takiego połączenia jest Bingo HS EJ – przyjrzyjmy się więc jej poszczególnym cechom i sprawdźmy, jakie korzyści z nich płyną.

Kasa fiskalna z jedną rolką

Jednym z atutów modelu Posnet Bingo HS EJ jest elektroniczna kopia paragonów, coraz częściej stosowana we współczesnych technologiach sprzedaży. Dzięki niej kasa korzysta tylko z jednej rolki papieru, na której wystawiane są dowody sprzedaży przeznaczone dla klientów. Co więcej, za sprawą wrzutowego mechanizmu drukującego, jej instalacja wydaje się śmiesznie prosta i zajmuje ledwie chwilę.

Gdzie w takim razie znajdują się kopie paragonów? Odpowiedź jest prosta – na karcie pamięci SD. Użytkownik nie musi martwić się o stan dodatkowych wydruków – za to w znacznym stopniu oszczędza na materiałach eksploatacyjnych. Poza tym, zyskuje wiele udogodnień w kwestii archiwizacji, przeglądania i zabezpieczania danych – informacje o transakcjach można łatwo oraz szybko przenieść z karty na komputer, dysk zewnętrzny, płytę DVD czy pendrive’a.

Funkcjonalna klawiatura

Kolejną zaletą jest rozbudowana, intuicyjna w obsłudze klawiatura. Zawiera 24 przyciski pokryte antyrefleksyjnymi nakładkami, co znacznie zwiększa ich czytelność podczas obsługi urządzenia. Wśród nich znajduje się 5 przycisków funkcyjnych – każdemu przedsiębiorca może nadać 3 dowolne znaczenia. Ustalone skróty klawiszowe ułatwią wprowadzanie wybranych towarów bądź usług, albo korzystanie z istotnych opcji kasy, jak choćby wykonanie raportu dobowego lub miesięcznego. W rezultacie, skutkuje to znacznym usprawnieniem przebiegu sprzedaży.

Gotowa na euro

Na razie nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie zmieniła się w naszym państwie obowiązująca waluta. Trudno jednak przewidzieć, jak będzie wyglądać polityka związana z naszą obecnością w Unii Europejskiej za parę lat. Niemniej, bez względu na obrót zdarzeń, Bingo HS EJ jest przygotowana na tę ewentualność. Nie tylko umożliwia rozpoczęcie rejestrowania sprzedaży w euro, ale również pozwala na zaprogramowanie dnia, z którym automatycznie przejdzie w nowy tryb. Zatem wystarczy, że zmienimy obsługiwaną walutę – nie musimy zmieniać samej kasy.

Inne kasy fiskalne z rodziny Posnet Bingo

  • Posnet Bingo HS EU – to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania.
  • Posnet Bingo XL – kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

2 thoughts on “Kasy fiskalne firmy Posnet — Bingo HS EJ

  1. Ja co prawda wole swoją maszynę novitusa, ale kolega ma tego posneta właśnie i jest z niego zadowolony, mowił, że to był dobry zakup

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *