Kojarzysz model Posnet Revo? Poznaj kasę fiskalną w wersji Online!

Posnet Revo Online - kasa fiskalna z funkcją kaso-wagi

Choć premiera przywołanego urządzenia miała miejsce dawno – a w międzyczasie pojawiło się niejedno ciekawe rozwiązanie – to trzeba przyznać, że wtedy kasa rejestrująca od Posnet była wręcz naszpikowana innowacjami. I co ciekawe, nawet dziś pod pewnymi względami zachowuje swoją oryginalność, wyróżniającą na tle innych technologii sprzedaży. Warto na powrót przywołać ten model, zwłaszcza, że obecnie oferuje też rozwiązania dotyczące działania w ramach nowego systemu online. Jakie atrakcyjne funkcjonalności i rozwiązania oferuje kasa fiskalna Posnet oprócz łączności z CRK.

Słowo na temat „Online” w kasie od Posnet

Opisywane urządzenie rejestrujące posiada wszystkie standardy niezbędne do funkcjonowania w systemie online. A także rozwiązania wynikające z regulacji prawnych oraz technicznych, wprowadzonych wraz z kasami fiskalnymi online. Co to oznacza? Model od Posnet został wyposażony w tzw. pamięć chronioną, służącą przechowywaniu ważnych danych (np. kopii paragonów, raportów dobowych). Ponadto, gwarantuje współpracę z różnymi terminalami płatniczymi. I oczywiście – pozwala na internetową transmisję danych do Centralnego Repozytorium Kas. Jednak warto powiedzieć, jakie możliwości oferuje Posnet Revo Online w zakresie tego, co konieczne. Komunikacja urządzenia z CRK może się odbywać za sprawą wbudowanego portu USB (i komputera podłączonego do sieci) albo interfejsu Ethernet, dającego opcję bezpośredniego podłączenia do sieci komputerowej LAN. A to nie wszystko. Na życzenie użytkownika istnieje sposobność wyposażenia przywołanej technologii w moduł Wi-Fi lub modem GSM. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie uzyskać wygodną, bezprzewodową transmisję danych z kasy fiskalnej online do CRK.

Jedyny taki mechanizm drukujący

Kiedy wspominaliśmy o zachowanej oryginalności w przypadku takiego modelu, jak kasa fiskalna Posnet Revo Online, z pewnością mieliśmy na myśli technologię wydruku. I nie chodzi tu nawet o same jej parametry i możliwości, choć te również pozostają godne wspomnienia. Na przykład dlatego, że mechanizm termiczny wystawia dokumenty z naprawdę sporą szybkością – 47 linii tekstu na sekundę. Ponadto, umożliwia wydruk różnych elementów na nich, począwszy od NIP-u nabywcy, przez logotyp firmy lub informację o trwającej promocji, a skończywszy na zdefiniowanej grafice, np. w stopce paragonu. I w dodatku, pozwala na podejrzenie, kontrolę dokumentu jeszcze przed wystawieniem.Kasa rejestrująca Posnet Revo Online

Ale co zatem jest szczególnego w modelu Posnet Revo Online? Nie to, co i z jaką prędkością wystawia, ale w jaki sposób. Mechanizm termiczny kasy fiskalnej umiejscowiono bowiem w takim miejscu urządzenia, że wyjątkowo nie drukuje paragonów w stronę operatora, tylko w stronę klienta, skłaniając go tym samym do samodzielnego odebrania dokumentu. I to faktycznie dość oryginalne rozwiązanie, nawet dzisiaj, które ponadto wpływa na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, dopełnienie formalności związanych z zakończeniem transakcji odbywa się szybciej. Po drugie, nabywca czuje, że sam ma na to większy wpływ. A po trzecie – przedsiębiorca zyskuje większy spokój co do kwestii obowiązkowego wydania paragonu. Może mieć to szczególne znaczenie zwłaszcza przy większym natężeniu ruchu. Innymi słowy, mechanizm drukujący w kasie fiskalnej Posnet Revo Online to nie tylko konstrukcyjna ciekawostka – to pomysł, który ma przynosić realne korzyści, związane z komfortem i wydajnością pracy.

Posnet Revo Online to cała masa wyborów

Wielość i różnorodność – to z pewnością określenia, które charakteryzują opisywaną kasę fiskalną online. Przedsiębiorca bowiem może w ramach jednego urządzenia rejestrującego wybrać konkretne rozwiązania niemalże w każdym aspekcie technologii sprzedaży – tak, by dostosować ją do swoich preferencji użytkowych oraz potrzeb danej działalności. Przykłady? Zacznijmy ot tego, że podatnik może wybrać pojemność bazy towarowej do zaprogramowania. Konkretnie te wartości to 10 000 i 15 000 pozycji PLU. Ponadto, klawiatura oferująca zaprogramowanie 42 własnych skrótów (o ich przeznaczeniu też decyduje użytkownik) również występuje w 2 wariantach: mechanicznym oraz z powłoką silikonową, dodatkowo chroniącą panel sterowania przed zabrudzeniami i zalaniem. Wreszcie, przedsiębiorca może wybrać złącza spośród wielu dostępnych w kasie, które najlepiej sprawdzą się do współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. A także zdecydować, czy skorzysta z funkcji kaso-wagi, czyli wygodnej integracji modelu od Posnet z dedykowaną szalką ważącą. Wszystko to sprawia, że warto znów zwrócić uwagę na rozwiązania spod szyldu „Revo”. A podatnicy rozglądający się za kasą rejestrującą komunikującą się z CRK zyskują kolejną, ciekawą propozycję.

1 thought on “Kojarzysz model Posnet Revo? Poznaj kasę fiskalną w wersji Online!

  1. Zdecydowanie mega ciekawa kasa fiskalna, super że teraz też w wersji online. Co prawda nie dla mnie, bo ja prowadzę działalność mobilną ( i zdecydowałem się na Mobile Online od tej firmy), ale dla stacjonarnych wg mnie świetny wybór.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *