Drukarki fiskalne Posnet – ciekawe modele dla różnych firm

Posnet to polski producent technologii sprzedaży, który słynie m.in. z niezawodnych drukarek fiskalnych. Urządzenia tej marki charakteryzują się nie tylko bogatą funkcjonalnością, ale także wysokimi parametrami użytkowymi. I co najważniejsze, dotyczy to zarówno modeli stacjonarnych, jak i tych przeznaczonych do mobilnego prowadzenia sprzedaży. Warto bardziej szczegółowo omówić drukarki fiskalne Posnet.

Posnet Trio

kasiarz-biz-pl-drukarka-fiskalna-posnet-trio

Ten model to w naszym zestawieniu zdecydowanie najświeższa propozycja od Posnet. Drukarka fiskalna Trio trafiła bowiem na rynek w 4 kwartale 2016 roku. Na jakie udogodnienia mogą liczyć przedsiębiorcy, którzy zdecydują się akurat na to urządzenie? Na pierwszy plan wysuwa się tutaj opcja zintegrowania drukarki fiskalnej z tabletem. W tym celu należy wcześniej wyposażyć Posnet Trio w specjalny uchwyt, który jest montowany w górnej części obudowy. Następnie we wspomnianym uchwycie można umieścić tablet (należy go kupić oddzielnie).

Co jeszcze charakteryzuje tę drukarkę fiskalną? Dużą zaletą Posnet Trio jest możliwość rozbudowania interfejsów komunikacyjnych. Urządzenie standardowo obsługuje bowiem port USB, co dla wielu przedsiębiorców nie jest wystarczającym rozwiązaniem. Na szczęście drukarkę da się wyposażyć w złącze RS-232 oraz moduł Bluetooth. Dzięki temu będzie ona płynnie współpracowała z innymi elementami systemu – zarówno przewodowo, jak i bez zastosowania kabli.

Więcej informacji: https://pckf.pl/drukarki-fiskalne/posnet/trio-online

Posnet Temo HS EJ

kasiarz-biz-pl-drukarka-fiskalna-posnet-temo-hs-ej

Jaka jest najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na polskim rynku? Właśnie taka! Wymiary Posnet Temo HS EJ to zaledwie 86 x 128 x 46 mm (szerokość, długość, wysokość), natomiast waga – tylko 380 g! Pytanie jednak, czy w tak kompaktowej i lekkiej konstrukcji udało się zmieścić wszystkie niezbędne funkcjonalności?

Model Temo HS EJ nie tylko zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej (na karcie pamięci), ale także drukuje różne dokumenty z szybkością 22 linii na sekundę. Wspomniane cechy w bardzo pozytywny sposób przekładają się na komfort wykonywania obowiązków. Dodatkowo, drukarka fiskalna Posnet może współpracować z bazą produktów i usług, w której znajdzie się do 100 000 PLU. Sporym udogodnieniem jest również opcja zastosowania modułu Bluetooth.

Więcej informacji: http://www.posnet-temo.pl/

Posnet Thermal

kasiarz-biz-pl-drukarka-fiskalna-posnet-thermal-xl

W tej rodzinie drukarek fiskalnych znajdują się modele o zróżnicowanej funkcjonalności. Konkretnie są to: Thermal FV, Thermal FV EJ, Thermal XL, Thermal FV EJ, Thermal HS EJ, Thermal HD, Thermal A XL oraz Thermal A HD. Jak widać, wybór urządzeń jest naprawdę duży i wielu przedsiębiorców może tu znaleźć coś dla siebie.

Drukarki fiskalne Posnet Thermal słyną przede wszystkim ze swojej niezawodności. W modelach tych stosuje się m.in. wytrzymałe, szybkie i wydajne mechanizmy termiczne. Co więcej, poza drukarką Thermal FV, wszystkie pozostałe posiadają moduły elektronicznej kopii paragonów. Natomiast specyfikacja techniczna jest tutaj zależna od funkcjonalności konkretnej drukarki z omawianej grupy. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na liczbę obsługiwanych pozycji towarowych. Ten parametr powinien być bowiem dostosowany do wielkości asortymentu w firmie.

Więcej informacji: http://www.posnet-thermal.pl/

1 thought on “Drukarki fiskalne Posnet – ciekawe modele dla różnych firm

  1. chociaż każdy z tych modeli ma do zaoferowania ciekawe rozwiązania (zwłaszcza nawiązuję tu do trio), to jednak wciąż połączenie cech i możliwości w temo hs ej przekonuje mnie najbardziej 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem: *